Kierownik budowy

Opis stanowiska

Teren całego kraju

GGT SOLUTIONS S.A. zatrudni osoby na stanowisko „KIEROWNIK BUDOWY”. Miejsce pracy: budowy na terenie Polski

Zakres czynności

Organizowanie procesu wykonawstwa, kierowania przebiegiem robót oraz sprawowanie nadzoru i kontroli nad wykonawstwem robót ze szczególnym zwróceniem uwagi na:

  • Zachowanie zgodności z dokumentacją i warunkami technicznymi wykonywania robót
  • Czuwanie nad należytą jakością wykonywanych robót poprzez przestrzeganie obowiązujących norm, instrukcji oraz poleceń służb kontrolujących,
  • Przestrzeganie ustalonych przepisami zasad oraz wymogów i zaleceń z zakresu BHP i ochrony P.POŻ.
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i instrukcji w zakresie elektroenergetyki
  • Właściwe wykorzystanie sprzętu budowlanego
  • Przestrzeganie właściwego i oszczędnego zużycia materiałów oraz zasad racjonalnej gospodarki materiałowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym
  • udokumentowane minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na budowie (minimum 12 miesięcy jako osoba nadzoru) najlepiej w technologiach bezwykopowych
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej lub konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,
  • łatwość w podejmowaniu trudnych decyzji
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i objęcie systemem premiowym
  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności w wiodącej firmie w branży geotechnicznej i lidera polskiego rynku przekroczeń bezwykopowych,

    Załącz CV